| | Niedziela - Zamknięte
Wartość domu mieszkalnego bardzo często przekracza nawet pół miliona złotych. To, co znajduje się w jego wnętrzu może być warte drugie tyle. Strata nawet niewielkiej części takiego dobytku może bardzo zaboleć każdego, kto sam pracował na takie udogodnienia. Aby uniknąć niespodzianki w formie włamania i kradzieży warto zabezpieczyć się przed taką możliwością.

Obecnie, dla zawodowego złodzieja, nie ma zabezpieczeń, których nie da się obejść. Umacniane szyby, czy też drzwi z bardzo skomplikowanym zamkiem to jedynie kilka chwil więcej, aby dostać się do środka domu. Jedynym wyjściem z sytuacji, w której pozostajemy bezsilni wobec przestępców, jest zamontowanie kamer, mających wychwycić potencjalne zagrożenie. Są one bardzo przydatne, kiedy trzeba odtworzyć wizerunek sprawcy włamania. Niektóre z nich posiadają również system ostrzegania, który informuje właściciela domu, kiedy intruz próbuje dostać się na posesję. Jest to bardzo dobre narzędzie, dające możliwość szybkiej reakcji. Dzięki natychmiastowemu wezwaniu odpowiednich służb można bowiem uniknąć szkód.

Kamery montowane są najczęściej w miejscach, które najbardziej narażone są na włamanie. Monitorowane powinny być drzwi i okna, a także ewentualne balkony. Całe nagranie z monitoringu zostaje zapisane na specjalnym dysku, co w przypadku dokonania kradzieży, staje się dowodem przeciwko jej sprawcy. Mając możliwość tak dokładnego zabezpieczenia dobytku i rodziny, nie warto więc ryzykować. Często bowiem nie docenia się nawet możliwości złodziei.
Call Now Button