| | Niedziela - Zamknięte


Osoby prowadzące sklepy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo. Częste kradzieże, nawet drobnych przedmiotów, dają się we znaki, zwłaszcza jeżeli nie udaje się złapać ich sprawcy. W celu zapewnienia ochrony tego, co znajduje się w ofercie sklepu, a czasami nawet również i sprzedawców, montuje się, oferowany przez naszą firmę, monitoring sklepowy.

W dzisiejszych czasach nie można powiedzieć, że coś jest dobrze zabezpieczone, jeżeli nie ma możliwości kontrolowania jego stanu. Odpowiednio umiejscowione kamery gwarantują wychwycenie nawet najdrobniejszej kradzieży, dzięki czemu, w późniejszym czasie, można wystrzegać się podejrzanych o ten czyn klientów. Co więcej, oferowany przez nas monitoring, daje policji szansę na stworzenie portretu złodzieja, co znacznie ułatwia cały proces poszukiwań. Oprócz zastosowania kamer i zapisu nagrywanego filmu po fakcie, monitoring pełni również funkcję profilaktyczną. Potencjalny złodziej prawdopodobnie nie będzie ryzykował dokonaniem wykroczenia, jeśli będzie miał świadomość tego, że każdy jego ruch jest obserwowany.

Wybór kamer do monitoringu sklepowego jest dość prosty. Najlepiej sprawdzają się kamery kolorowe, dzięki którym wszystko widziane jest w dużo lepszej jakości. Dostępne są również urządzenia rejestrujące obraz przy użyciu trybu nocnego. Technologia podczerwieni pozwala na nagrywanie sklepowych półek również i w nocy. Aby dobrze zabezpieczyć sklep warto też zainwestować w cały zestaw, który równocześnie pokazuje i nagrywa wszystkie zakątki sklepu.
Call Now Button