| | Niedziela - Zamknięte
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się instalacją systemów monitoringu na terenie Wrocławia i jego okolic.

Naszym priorytetem od zawsze pozostaje bezpieczeństwo klienta oraz jego własności. Profesjonalnie montujemy wybraną instalację, zapewniając tym samym wzrost bezpieczeństwa podglądanej okolicy o około 60 %. Realizując zlecony projekt, korzystamy z bogatego doświadczenia naszych pracowników, równocześnie z uwagą wsłuchując się we wskazówki klientów.

W skład naszego zespołu technicznego wchodzą doświadczeni specjaliści z zakresu montażu instalacji monitorujących każdego typu. Oferujemy naszym klientom zarówno tradycyjne jak i najnowocześniejsze systemy podglądu. Instalujemy kamery w systemie telewizji CCTV zewnętrzne oraz wewnętrzne, współpracujące z istniejącym systemem alarmowym oraz monitoring pozwalający na zdalną obserwację chronionych obiektów w sieci internetowej.

Z łatwością zainstalujemy na komputerze lub smartfonie zleceniodawcy oprogramowanie pozwalające na pełną obsługę, podgląd z kamer oraz zarządzanie całością systemu z dowolnego miejsca na ziemi.

Realizując powierzone zlecenie, korzystamy ze sprzętu wiodących marek na rynku monitoringu wizyjnego. Z pełnym zaangażowaniem obsługujemy zarówno klientów prywatnych – instalując systemy podnoszące poziom bezpieczeństwa w ich domach i terenach do nich przyległych, jak i właścicieli firm – działając prewencyjnie przez zabezpieczenie istotnych dokumentów lub wartościowego sprzętu pozostającego na wyposażeniu przedsiębiorstwa.

Wybór naszej firmy zawsze jest jednoznaczny z rzetelnym i uczciwym zrealizowaniem powierzonej nam usługi.


Call Now Button