| | Niedziela - Zamknięte
Dlaczego warto zamontować kamery?

Instalacja kamer przemysłowych CCTV znacznie zwiększa bezpieczeństwo na terenach monitorowanego obiektu. W dzisiejszych czasach kamery stanowią niezbędny element monitoringu i nadzoru nad przedsiębiorstwem/zakładem/osiedlem itd. Profesjonalny monitoring wspomaga ochronę przeciw włamaniom i odstrasza potencjalnych złodziei, a także pozwala nadzorować pracę na terenie przedsiębiorstwa. W szczególnych sytuacjach nagrania z monitoring mogą służyć również jako dowód w sprawie sądowej.

Fachowe doradztwo

Nasi wyspecjalizowani oraz doświadczeni w dziedzinie monitoringu specjaliści udzielą Państwu fachowej pomocy na każdym etapie wprowadzania monitoringu. Począwszy od spotkania, podczas którego wspólnie z Państwem będą mogli określić Państwa potrzeby, poprzez dobór odpowiedniego sprzętu dostosowanego między innymi do warunków otoczenia, aż po montaż i dalszą konserwację zamontowanego sprzętu.

Montaż kamer

Choć kwestia montażu kamer z pozoru może wydawać się prosta, to wcale tak nie jest. Zamontowaniem kamer na terenie obiektu powinna zająć się osoba posiadająca szeroką wiedzę w temacie doboru oraz rozmieszczenia kamer. Współpracując z nami, mogą mieć Państwo pewność, że nasi profesjonaliści zapewnią Państwu montaż, który będzie odpowiadał potrzebom monitoringu.

Wśród kamer przemysłowych najczęściej stosowane są:
- kamery kompaktowe
- kamery kapsułkowe
- kamery tubowe zewnętrzne
- kamery obrotowe PTZ
- kamery ukryte

W zależności od potrzeb stosujemy różnego rodzaju sprzęt. W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt.
Call Now Button