| | Niedziela - Zamknięte
Avatar

Jaki monitoring wybrać do domu, sklepu, firmy?

Jaki monitoring wybrać do domu, sklepu, firmy?

Żeby wybrać odpowiedni system monitoringu musimy dokładnie wiedzieć, jaki obszar chcemy monitorować. Możemy wybrać różnego rodzaju monitoring, gdyż w przypadku małego domu wystarczy nam zazwyczaj tylko kilka kamer i rejestrator, który pokazuje nam obraz rzeczywistości na czterech kanałach, a w przypadku dużej firmy warto zainstalować nawet 10 do 20 kamer i wtedy będziemy potrzebować już rejestratora, który na żywo wyświetli nam 16 czy nawet 32 kanałów.

Który monitor posiada najlepszy obraz?

Najczęściej wybierany monitoring to monitoring analogowy. Jest on zarówno najprostszy w montażu, jak również jest on najtańszy w zakupie, gdyż tego rodzaju monitoring nawet przy dużej ilości montowanych kamer, nie będzie nas dużo kosztował. Jeżeli chcemy świetnej jakości obraz, który będzie rejestrowany na dysku naszego komputera, to warto zdecydować się na monitoring IP, który wykorzystuje urządzenia cyfrowe.

Od wyboru całego monitoringu zależy głównie wybór samej kamery, gdyż to, jaką kamerę wybierzemy będzie decydującym czynnikiem, jaki monitoring zostanie u nas zainstalowany. Kiedy podróżujemy często na wycieczki czy spotkania biznesowe, to warto wybrać monitoring, który umożliwi nam podgląd rzeczywistego obrazu z naszych kamer, za pomocą internetu, w wielu różnych urządzeniach, takich jak: komputer tablet czy nawet na dobrego rodzaju telefon.

Kiedy decydujemy się na wybór monitoringu, zawsze stawiajmy na pierwszym miejscu na bezpieczeństwo naszej rodziny czy naszego biznesu i pracowników, to nie patrzmy tylko na najniższe ceny, gdyż lepszej jakości wideorejestratory pomogą nam uchwycić każdy szczegóły i odtworzyć nagranie w razie potrzeby.

Call Now Button