| | Niedziela - Zamknięte
Avatar

Monitoring w domu i w biurze – koszty montażu

Monitoring w domu i w biurze – koszty montażu.

Na cenę montażu monitoringu składa się wiele różnych czynników. Pierwszym głównym czynnikiem jest oczywiście obszar, który chcemy objąć obserwacją, ale także musimy sprawdzić które kamery będą dla nas idealnym wyborem. Do wyboru mamy 3 rodzaje kamer pierwsze samo kamerami analogowymi drugie są kamerami na IP a trzecim rodzajem kamer są kamery AHD. Musimy wykonać ten pierwszy krok w wyborze odpowiedniej kamery do monitoringu, gdyż od tego zależy dalszy wybór resztę elementów całego systemu monitoringu.

Jakie systemy monitoringu są najtańsze?

Najtańszym kosztem instalacji monitoringu w naszym domu czy w naszym biurze będzie wybór systemów posiadających kamery analogowe. Koszt takiego monitoringu będzie nas kosztował od kilkudziesięciu złotych w górę. Drugim rodzajem są kamery IP jest to bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś kto chce mieć najlepszą jakość obrazu. Systemy monitoringu AHD będą najdroższe, ponieważ jest to połączenie kamer analogowych z kamerami cyfrowymi. Kamery hd są idealnym wyborem dla osób, które chcą dokładnie widzieć każdy szczegół, aby móc zrobić odpowiednie zbliżenia czy widzieć cały obraz nawet w trudnych warunkach, gdy mamy słabe oświetlenie.

Następnie musimy wybrać rejestrator, który będzie zapisywał cały obraz na dysk, jak również musimy zakupić dobry dysk, który pomieści cały nagrany obraz z monitoringu przez pewien okres czasu. Żeby rejestrować dom zazwyczaj polecane są rejestratory czterokanałowy oraz ośmiokanałowe. W przypadku większych obszarów jak na przykład biur o dużych powierzchniach, wykorzystywana jest montowanie rejestratorów, które posiadają nawet 32 kanały.

Call Now Button